Czy sklep z hostingiem w modelu SaaS to korzystne rozwiązanie?

Stworzenie własnego biznesu w oparciu o sklep internetowy jest dosyć proste. Poza tradycyjnymi formalnościami, wymaganymi przez polskie prawo (numer KRS, firmowy rachunek bankowy itd), wystarczy zakupić hosting i odpowiednie oprogramowanie, a na końcu – wdrożyć to wszystko i uruchomić.

Czasami jednak założenie sklepu od strony technicznej może nas przerosnąć. Czy oznacza to, że marzenia o naszym własnym sklepie WWW właśnie przestały mieć jakąkolwiek rację bytu? Sklep internetowy z hostingiem to rozwiązanie, które jest dostosowane właśnie dla takich osób.

Jak to działa – czyli zasada 5 minut

Oczywiście założenie profesjonalnego sklepu WWW w oparciu o model abonamentowy trwać będzie nieco dłużej, ale i tak znacznie krócej niż w przypadku zwykłego e-sklepu. Prostota rozwiązania polega na wyborze w oparciu o dostępne opcje, które są zdefiniowane w jasny i przejrzysty sposób. Doskonałym przykładem jest Sky-Shop.pl – zaawansowana platforma umożliwiająca wygenerowanie własnego sklepu w oparciu o dostępne opcje.

Integracje i modyfikacje

Oparcie sklepu na gotowej platformie z hostingiem daje możliwość pozyskiwania ciągłych aktualizacji i wdrażania zupełnie nowych wtyczek. W modelu abonamentowym sklep rozwija się wraz z platformą, co przenosi się na realny wzrost.

Integracja z ERP

Sklep z hostingiem w modelu abonamentowym daje nam pełną możliwość integracji z systemami ERP, takimi jak Subiekt czy Płatnik. Opcjonalnie właściciele platform umożliwiają dostęp do systemów księgowych online, takich jak np. iFirma.

Bezpieczny serwer sklepu

Platforma Sky-Shop.pl w modelu SaaS oddaje nam do dyspozycji w pełni działający serwer o niezawodności rzędu 99.98 procent. Ewentualne awarie są bieżąco usuwane przez specjalistów zarządzających platformą. Więcej informacji na temat serwerów stosowanych przy platformie sklepów internetowych znajdziesz pod adresem: https://sky-shop.pl/bezpieczenstwo-hosting-sklepu

Dodaj komentarz