Ile kosztuje sklep internetowy w abonamencie?

Założenie sklepu internetowego w ramach platformy sklepowej to niezwykłe udogodnienie, szczególnie dla tych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają w e-commerce. Wygoda sprawdzonych rozwiązań i interfejsu to nie wszystko, czego można się spodziewać po platformie. Wszystkich przedsiębiorców przyciągnie również jej cena, która „bije na głowę” sklepy dedykowane.

Dla tych, co dopiero zaczynają…

Dla tych, co dopiero zaczynają przygodę z e-commerce, okazją będą pakiety, które pozwolą im przede wszystkim sprawdzić „jak to wszystko działa”. Można to również sprawdzić za darmo na sky-shop.pl (okres testowy trwa 14 dni).

Gdy jesteśmy już zdecydowani na początek odpowiedni będzie pakiet Starter, który kosztuje zaledwie 17 zł miesięcznie*. W sklepie możemy umieścić 50 produktów, a wraz z płatnością otrzymujemy gratis responsywny szablon do sklepu. W ramach tej kwoty zawiera się także opłata za hosting. Co więcej, nie musimy się obawiać prowizji od sprzedaży.

Dla profesjonalistów…

W tej kategorii polecić można dwa pakiety, a w nich do swojej dyspozycji mamy szereg narzędzi dodatkowych, które ułatwiają monitorowanie sprzedaży w sklepie, sprawdzanie trendów i wiele innych funkcjonalności, które dla przedsiębiorcy będą nieocenioną pomocą w prowadzeniu sklepu. Pakiet Professional (wraz z możliwością dołączenia do bazy 15 000 produktów) kosztuje 79 zł na miesiąc*, a pakiet Comfort (75 000 produktów) 135 zł na miesiąc*.

Szczególną ofertą jest sklep internetowy w abonamencie Premium, który wyróżnia się spośród pozostałych wydajniejszym serwerem, certyfikatem SSL, możliwością kontaktu z konsultantem handlowym i integracją z hurtowniami. To wszystko za cenę 249 zł miesięcznie*.

* przy płatności za 12 miesięcy

Dodaj komentarz