Sprzedaż na Allegro? Tylko z odpowiednim oprogramowaniem!

Dzięki Allegro przedsiębiorcy mogą dotrzeć do szerszego grona klientów. Zwiększenie swoich zasięgów i zdobywanie nowych klientów jest kluczowe dla rozwoju biznesu. Obsługa popularnej platformy może być jednak zadaniem dość czasochłonnym dlatego, aby usprawnić sobie pracę w jej obrębie warto jest wyposażyć się w odpowiedni program do zarządzania Allegro.

Zarządzanie aukcjami Allegro nigdy nie było łatwiejsze!

Sprzedaż na Allegro może być sprawna i prosta, jeśli tylko będziemy mieli do swojej dyspozycji odpowiednie narzędzia. Jednym z takich jest z pewnością program OfererSell, które umożliwia łatwe i szybkie zarządzanie naszymi kontami w ramach handlowej multiplatformy.

Do OfererSell może dołączyć wszystkie nasze konta na Allegro i operować nimi z jednego miejsca – bez konieczności przelogowywania. To znacznie przyspiesza i ułatwia proces zarządzania całością sprzedaży. Co więcej, do naszej dyspozycji są oddane narzędzia, które umożliwiają nam automatyzację niektórych procesów. Dla przykładu nie musimy zmieniać ręcznie stanów magazynowych lub cen na naszych aukcjach. OfererSell dokona tego za nas automatycznie, na bieżąco monitorując dane pochodzące z naszego sklepu. Dzięki takiemu udogodnieniu nasi klienci nie zostaną wprowadzeni w błąd, a my unikniemy strat wynikających z niedopatrzenia.

Aby sprzedawać efektywnie ważne jest nie tylko sprawne zarządzanie, ale również nienaganna prezentacja produktu. Jedną z pierwszych rzeczy, na jaką zwracamy uwagę wchodząc na stronę produktu, jest jej wygląd. Estetyka jest tutaj bardzo ważna, gdyż to ona decyduje o tym, czy klient uzna naszą firmę za wiarygodną i godną zaufania, czy też nie i szybko opuści kartę produktu. OfererSell oferuje obsługę nowych szablonów Allegro, które sprawią, że Wasze aukcje będą przykuwać oko i gromadzić nowych zainteresowanych.

To jednak jeszcze nie koniec udogodnień, które oferuje nam program. Równie ważna jak sprzedaż jest również obsługa posprzedażowa. W tym szybkie dotarcie przesyłki do klienta i utrzymanie z nim kontaktu. OfererSell posiada integrację z najpopularniejszymi kurierami, a także z Twoimi systemami typu newsletter lub SMS, dzięki czemu zakupy Twoich klientów będą docierać do nich szybko i będą na bieżąco z nowymi promocjami w Twoim sklepie.